öğe sepetinize eklendi
Sepetiniz
Ücretsiz teslimat için    TL' lik Ürün daha ekleyin!

Ücretsiz!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ticket Restaurant Yemek Kartı ile Online ödeme şimdilik sadece İstanbul ve Kocaeli'de geçerlidir.

Bu ödeme yöntemi İstanbul Anadolu Yakasında, Kocaeli’de ve Avrupa Yakasındada şimdilik sadece Beşiktaş, Şişli, Sarıyer, Kağıthane, Beyoğlu, Fatih ilçelerinde geçerlidir. Aynı günde teslimat hizmeti vermediğimiz diğer İstanbul ilçeleri: Şile, Adalar ve İstanbul köyleri

Hangi ilçelere teslimat yapıldığını öğrenmek için tıklayınız.

Ticket Restaurant Yemek Kartı Online Ödemeleriyle İlgili Bilgilendirme ;

Verdiğiniz siparişlerde iptal edilen ürünler veya muadil ürünün fiyatlarından kaynaklı sipariş tutarından farklı fatura tutarı olduğunda, aradaki fark 7 iş günü içerisinde Ticket Restaurant Yemek Kartınıza iade edilir. Ayrıca iptal ettiğiniz siparişler için para iadesi Ticket Restaurant Yemek Kartınıza yine 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.

Ticket Restaurant Yemek Kartı  ile siparişlerde teslimat ücretlidir. 200 TL ye kadar 7.99 TL, 200-400 TL arası 5.99 TL, 400 TL ve üzeri alışverişlerinizde teslimat ücreti 2.99 TL dir.

Sorun veya hata yaşamanız durumunda 0 (850) 222 22 66 / 444 22 66  nolu telefonlardan Ticket Restaurant Yemek Kartı Çağrı Merkezi’ni arayabilir ya da musteri@ticket.com.tr adresine e-posta göndererek görüş ve taleplerinizi bildirebilirsiniz.