öğe sepetinize eklendi
Sepetiniz
Ücretsiz teslimat için    TL' lik Ürün daha ekleyin!

Ücretsiz!

Bize göre şirketimizin en kıymetli varlığı sahip olduğumuz değerli çalışanlarımızdır; çünkü güçlü personel kadrosuyla faaliyet gösteren firmaların rakiplerinden hep önde yer aldıklarına inanıyoruz. Başarılı olan ve müşterisini memnun eden şirketlerin, tüm personelinin katkısıyla bu başarıya ulaştığını biliyoruz.

Başarılı şirketlerin en göze çarpan özelliği, çalışanlarını terfi ettirmesi ve onlar için çok sayıda fırsatlar yaratmasıdır. Çalışanlarımıza beraber çok daha büyük başarılara ulaşacağımızı ve onlar için başarı ve imkânlarla dolu bir çalışma hayatı yaratacağımızı biliyoruz.

Çalışanlarımızın işlerini severek yapmalarını ve çalışma alanlarında kariyer sahibi olarak toplum içinde saygınlıklarını sürekli artırmalarını istiyoruz. MOPAŞ olarak bizler çalışanlarımızla var olduk, birlikte büyüdük, birlikte geliştik; çok daha iyi yerlere birlikte geleceğimizi biliyoruz. MOPAŞ olarak, çalışanlarımız sayenizde sektörümüzde örnek gösteriliyoruz ve bu bize büyük bir mutluluk veriyor. Öğrenen bir kurumuz; yani sürekli gelişme ve değişimlere ayak uydurmak için çalışmalar yürütüyoruz. Biz şirket olarak büyürken değerli çalışanlarımızı da beraberimizde geliştiriyor, onları daha yüksek görevlere taşıyoruz; başarılı pek çok çalışanımız kendi içimizden yetişerek terfi ediyor ve yönetici pozisyonlarda değerlendiriyoruz.

Tüm bölümlerde görev alan çalışanlarımızın terfi etmesini önemsiyor; şirket kültürümüzle yetişen kişilerin yöneticilik niteliği olan görevlere yükselmesini istiyoruz ve bunun için başarılı arkadaşlarımızı destekliyoruz.