öğe sepetinize eklendi
Sepetiniz
Ücretsiz teslimat için    TL' lik Ürün daha ekleyin!

Ücretsiz!

MOPAŞ İstanbul, Kocaeli ve Yalova'da 21 yıldır hizmet veren Türkiye'nin önde gelen perakende zincirlerinden birisidir. MOPAŞ süpermarketlerinin yarısından fazlası İstanbul Anadolu yakasının gözde semtlerinde yer almaktadır. Kocaeli ve Yalova'da da bulunan mağazaları ile birlikte, Pendik ilçesinde bulunan merkez depo - lojistik üssü ve Genel Müdürlük merkezi de dâhil olmak üzere 3.000'e yakın çalışanı mevcuttur. MOPAŞ 100'ün üzerinde süpermarket ile yıllık Türkiye’nin yarı nüfusuna hizmet ve kalite sunmaya çalışan bir operasyonu yürütmektedir.

MOPAŞ; perakende sektörünün yanı sıra MOPAŞ Bahçe Evler toplu konut projesi, SEÇKİN süt ürünleri üretim tesisleri, MOPAŞ SERACILIK jeotermal sera tesisleri, MOPAŞET et entegre tesisi ve lojistik üssü ile tüketicilere daha kaliteli ve rekabet edilebilir ürün-hizmetler sunmaktadır. Bu doğrultuda 180 bin m 2’nin üzerinde ve 130 bağımsız bölümden oluşan ticari inşaat alanı; depo, fabrika ve market alanı olarak kullanılmaktadır.

SEÇKİN PEYNİRCİLİK; Türkiye’nin önemli peynir markalarındandır ve kökeni 50 yıl öncesine kadar uzanmaktadır. Hayrabolu çarşısı içinde, yaklaşık 250 metrekarelik alanda yaptığı kaliteli ve sağlıklı peynir üretimiyle ün yapmış olan Muzaffer Erdoğru markası, Mopas tarafından satın alınmasıyla Seçkin Peynircilik'in de temelleri atıldı. 2005 yılında Hayrabolu Organize Sanayi Bölgesisinden 20 bin metrekarelik arsa alarak, üzerine 5 bin metrekarelik fabrika inşa eden Seçkin Peynircilik bir yıl sonra üretime başladı.

Bugün; klasik beyaz peynir, taze kaşar, eski kaşar, çeçil, dil ve örgü peynirlerinin üretimini gerçekleştiren Seçkin, özellikle klasik beyaz peynirde oldukça iddialıdır.

Klasik beyaz peynir üretimine ağırlık vererek piyasada fark oluşturan Seçkin, üretim aşamasıyla da bir adım öndedir. Peynir yapımına uygun sütün bulunduğu Tekirdağ bölgesinin köy, çiftlik ve kooperatiflerden tedarik edilen süt oldukça hijyenik merkezlerde toplanıyor. Köyde soğutulan süt soğutulmuş olarak fabrikaya getirilerek peynir yapımına başlanıyor. Seçkin markalı peynir ürünlerini İstanbul dışında Trakya, Karadeniz, Ege ve İç Anadolu bölgelerinde zincir marketlerde, butik satış noktalarında ve şarküterilerde bulmak mümkün.

MOPAŞ SERACILIK; 2012 yılında MOPAŞ’ın önemli bir yatırımı olan Manisa/Salihli'de 100 dekar üzerinde, 72.000m2 kapalı alanda, Jeo-Termal kaynaklı modern seraları da kapsayan sebze-meyve üretim tesisidir. Çevre ve insan sağlığını birincil amaç edinen bu işletmelerde, üretimin her safhasında Gıda Kodekslerine uygun kaliteli ve güvenilir üretim yapılmaktadır. 140 dönüm alanda Jeo-Termal ısıtmalı modern seralarda Salkım, Çeri, Beef ve Kokteyl cinsi domates üretimi yapılmaktadır.

MOPAŞ ET; temel hedefi MOPAŞ Süpermarketlerinin tüm satış noktalarında aynı kaliteyi, aynı lezzeti ve aynı güveni yaygınlaştırmaktır. MOPAŞ Et İşleme Tesisi, kalite standartlarını en üst düzeyde tutarak, müşteri memnuniyetini arttırmak ve müşteri ağını genişletmek için çalışmalarını sürdürüyor.

MOPAŞ BAHÇE EVLER; Osmangazi Köprüsü, Körfez ulaşım hattı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü ile sınırları çizilen ve "Altın Çember" olarak adlandırılan bölgenin tam kalbinde yer alıyor. Çayırova bölgesinde bulunan 1+1 den 5+2’ ye kadar farklı tiplerde bahçe, teras ve bölgede ilk kez yer alacak Loft temalı daire seçenekleri ile unutulan balkon ve mahalle kültürünü MOPAŞ Bahçe Evler projesinde hayata geçiriyor.

MOPAŞ; kurumsal yapısı, profesyonel yönetim kadrosu, perakende sektöründeki hizmet ve kalite anlayışı ile tek hedefi tüketicilerine daha taze ürün, tüketici memnuniyeti ve sürdürebilirlik konusunda her gün yeni hedefler oluşturarak çalışmaktadır.