öğe sepetinize eklendi
Sepetiniz
Ücretsiz teslimat için    TL' lik Ürün daha ekleyin!

Ücretsiz!

Mopaş kalitesini bütün Türkiye’ye ulaştırmak için bir sistem geliştirdik. Öncelikli amacımız her zaman olduğu gibi yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Türkiyede ilk olarak yemek kartları ile online ödeme imkanı sunuyoruz. Online kredi kartı ve kapıda ödemelerde 300 TL ve üzeri alışverişlerde teslimat ücreti almıyoruz. Minimum sipariş tutarı 50 TL dir. Mopaş online satış sitesinde iki türlü lojisitk altyapısı mevcuttur:

1. İSTANBUL VE KOCAELİ DAĞITIM – Mopaş dağıtım ekibi ile aynı gün teslimat imkânı

Bu yöntem ile sadece İstanbul ve Kocaeli'de bulunan ilçelere teslimat yapılmaktadır. Ekibimiz tarafından siparişleriniz mağazalarımızdan özenle toplanır ve seçmiş olduğunuz zaman aralıklarında teslimatınız yapılır. Mağazalarımızda satışı olan Taze Gıdalar dâhil (meyve, sebze, et, süt, peynir vs.) yaklaşık 8.000 çeşit üründen dilediğinizi sipariş edebilirsiniz.
( *Online kredi kartı ile ve kapıda ödeme yöntemiyle teslimat ücretleri: 150 TL’ye kadar 5,99 TL, 150-300 TL arası 4,99TL’dir. 300 TL üzeri alışverişlerde teslimat ücretsizdir. Ticket Restaurant Yemek Kartı, Multinet kart, Metropol kart, Sodexo ve Setcard ile alışverişlerinizde teslimat ücreti 8.99 TL dir.

İstanbulda aynı gün teslimat yapılmayan ilçeler ; Arnavutköy, Avcılar, Beylikdüzü, Büyük Çekmece, Çatalca, Esenyurt, Sultangazi, Silivri, Şile, İstanbul köyleri ve Adalar.

2. TÜRKİYE GENELİ DAĞITIM – Seçeceğiniz kargo yöntemiyle dağıtım

Merkez dağıtım noktamızdan Türkiye’nin her yerine dağıtım yapmaktayız. Soğuk zincir gerektiren Taze Gıda ürünleri (meyve, sebze, et, süt, peynir vs.) dışındaki bütün ürünlerden sipariş verebilirsiniz. 50 TL Üzeri siparişleriniz kargo ile adresinize teslim edilecektir. 300 TL ve üzeri alımlarınızda KARGO ÜCRETSİZDİR.

Buradan İstanbul mu Kocaeli mi yoksa Türkiye geneli dağıtım mı olduğunu seçtiğinizde size daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde hizmet verebileceğiz.

Bölge seçimi yapmak için ya da bölge seçimini değiştirmek için tıklayın.

İştiraklerimiz;