öğe sepetinize eklendi
Sepetiniz
Ücretsiz teslimat için    TL' lik Ürün daha ekleyin!

Ücretsiz!

Mopaş kalitesini bütün Türkiye’ye ulaştırmak için bir sistem geliştirdik. Öncelikli amacımız her zaman olduğu gibi yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Üstelik 150 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücreti veya her hangi bir hizmet bedeli ödemezsiniz. Mopaş online satış sitesinde iki türlü lojisitk altyapısı mevcuttur:

1. İSTANBUL ANADOLU YAKASI VE KOCAELİ DAĞITIM – Mopaş dağıtım ekibi ile aynı gün teslimat imkânı

Bu yöntem ile sadece İstanbul Anadolu yakasında ve Kocaeli'de bulunan ilçelere teslimat yapılmaktadır. Ekibimiz tarafından siparişleriniz mağazalarımızdan özenle toplanır ve seçmiş olduğunuz zaman aralıklarında teslimatınız yapılır. Mağazalarımızda satışı olan Taze Gıdalar dâhil (meyve, sebze, et, süt, peynir vs.) yaklaşık 8.000 çeşit üründen dilediğinizi sipariş edebilirsiniz.

2. TÜRKİYE GENELİ DAĞITIM – Seçeceğiniz kargo yöntemiyle dağıtım

Merkez dağıtım noktamızdan Türkiye’nin her yerine dağıtım yapmaktayız. Soğuk zincir gerektiren Taze Gıda ürünleri (meyve, sebze, et, süt, peynir vs.) dışındaki bütün ürünlerden sipariş verebilirsiniz. 50 TL Üzeri siparişleriniz kargo ile adresinize teslim edilecektir. 150 TL ve üzeri alımlarınızda KARGO ÜCRETSİZDİR.

Buradan İstanbul Anadolu Yakası mı Kocaeli mi yoksa Türkiye geneli dağıtım mı olduğunu seçtiğinizde size daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde hizmet verebileceğiz. Not: Şimdilik Yalova ve İstanbul Avrupa yakasına aynı gün teslimat ile taze ürün gönderemiyoruz. Ancak kargo yöntemli TÜRKİYE GENELİ DAĞITIM ile taze ürünler dışındaki siparişleriniz bu adreslere de ulaştırılacaktır. Buralara da mağazalarımızdan aynı gün teslimat ile aynı hizmeti götürmek için çalışmalarımız sürmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bölge seçimi yapmak için ya da bölge seçimini değiştirmek için tıklayın.

İştiraklerimiz;