öğe sepetinize eklendi
Sepetiniz
Ücretsiz teslimat için    TL' lik Ürün daha ekleyin!

Ücretsiz!

Mopaş kalitesini bütün Türkiye’ye ulaştırmak için bir sistem geliştirdik. Öncelikli amacımız her zaman olduğu gibi yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Üstelik 250 TL ve üzeri siparişlerinizde taşıma ücreti veya her hangi bir hizmet bedeli ödemezsiniz. Minimum sipariş tutarı 50 TL dir. Mopaş online satış sitesinde iki türlü lojisitk altyapısı mevcuttur:

1. İSTANBUL VE KOCAELİ DAĞITIM – Mopaş dağıtım ekibi ile aynı gün teslimat imkânı

Bu yöntem ile sadece İstanbul ve Kocaeli'de bulunan ilçelere teslimat yapılmaktadır. Ekibimiz tarafından siparişleriniz mağazalarımızdan özenle toplanır ve seçmiş olduğunuz zaman aralıklarında teslimatınız yapılır. Mağazalarımızda satışı olan Taze Gıdalar dâhil (meyve, sebze, et, süt, peynir vs.) yaklaşık 8.000 çeşit üründen dilediğinizi sipariş edebilirsiniz. Teslimat Ücretsizdir.
( *Sodexo, Multinet, Metropol, Ticket Kart ve Setcard ile siparişlerde teslimat ücretlidir. 200 TL ye kadar 7.99 TL, 200-400 TL arası 5.99 TL, 400 TL ve üzeri alışverişlerinizde teslimat ücreti 2.99 TL dir.)

Avrupa Yakasında şimdilik Beşiktaş, Şişli, Sarıyer, Kağıthane, Beyoğlu, Fatih, Eyüp, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Güngören ve Zeytinburnu ilçelerine teslimat yapmaktayız. Aynı günde teslimat hizmeti vermediğimiz diğer İstanbul ilçeleri: Şile, Adalar ve İstanbul köyleri

2. TÜRKİYE GENELİ DAĞITIM – Seçeceğiniz kargo yöntemiyle dağıtım

Merkez dağıtım noktamızdan Türkiye’nin her yerine dağıtım yapmaktayız. Soğuk zincir gerektiren Taze Gıda ürünleri (meyve, sebze, et, süt, peynir vs.) dışındaki bütün ürünlerden sipariş verebilirsiniz. 50 TL Üzeri siparişleriniz kargo ile adresinize teslim edilecektir. 250 TL ve üzeri alımlarınızda KARGO ÜCRETSİZDİR.

Buradan İstanbul mu Kocaeli mi yoksa Türkiye geneli dağıtım mı olduğunu seçtiğinizde size daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde hizmet verebileceğiz.

Bölge seçimi yapmak için ya da bölge seçimini değiştirmek için tıklayın.

İştiraklerimiz;