Anahtar Sende Kampanyası’nda mutlu son

1 Nisan 2016

“Amaç yaşadıkça paylaşmak” sloganıyla yoluna devam eden Mopaş’ın, 1 Mayıs ile 16 Temmuz arasında düzenlediği Anahtar Sende kampanyasının talihlileri törenlerle hediyelerini aldılar.

 

Anahtar Sende Kampanyası’nda 3 adet Mercedes CLA 200, 50 adet çift kişilik Afyon Tatili, 20 adet Mcbook, 20 adet Iphone6, 20 adet Ipad Air2 hediyelerinin talihlileri Milli Piyango idaresinin izni ile 8 Ağustos 2015 tarihinde Noter huzurunda yapılan çekilişle belirlendi. Toplam 100 mağazadan 1 milyon katılımın gerçekleştiği kampanyanın en büyük hediyesi olan Mercedes CLA 200’i kazanan talihliler arabalarını Mopaş Yönetim Kurulu Üyesi Hacı Dursun Narman, Ticaret Direktörü Bedrettin Demirer, Satış ve Operasyon Direktörü Mehmet Ali Oğuz, satınalma birimi müdürleri ve diğer birim müdürlerinin katılımı ile gerçekleşen törenlerle aldılar.

 

Arabalarının anahtarlarını şubelerinde gerçekleştirilen törenlerle Mopaş yetkililerinden alan talihliler, duygu ve düşüncelerini şöyle paylaştılar:

 

Hacer Altınbay (Gündoğdu):

Ev ihtiyaçlarımı Mopaş’tan alıyorum. Haftada iki-üç kez gelirim. Eşimle birlikte alışveriş yapmıştık, eşim kampanya için kupon doldururken boşuna uğraştığını düşünmüştüm. Hediye kazandığımıza dair telefon gelince önce ufak bir hediyedir diye düşündüm. Araba kazandığımızı öğrenince inanamıyorum dedim. Hemen eşimi ve oğlumu arayıp heyecanımı paylaştım. Tekrar teşekkür ediyorum.

 

Serpil Yalçınkaya (Maltepe-1):

Biz hemen hemen her gün Mopaş’a geliriz. Çocuğumla birlikte dışarıya çıktığımızda buraya muhakkak uğrarız. Ev alışverişini Mopaş’tan yapıyoruz. Kampanyaya da birçok kuponla katıldık. Araba kazandığımızı öğrenince ilk önce inanamadık tabi. Biz şimdiye kadar bu tür çekilişlere hiç inanmazdık. Aklımıza farklı şeyler gelirdi ama gerçekmiş. Mopaş’a tekrar teşekkür ediyoruz.

 

Harun Bezirgan (Karamürsel):

Ben catering işletmesi sahibiyim. Mopaş’ın da yaklaşık iki yıllık müşterisiyim. Hem işim hem evim için alışverişi Mopaş’tan yapıyorum. İş için gerekli olan et ve sebze grubunu Mopaş’tan tedarik ediyorum. Kampanya başlayınca da elimdeki fişlerle katılmaya karar verdim. Araba kazandığıma dair telefon gelince önce inanmadım, çünkü daha önce bir arkadaşıma böyle bir şaka yapmıştım. Ama gerçeği öğrenince çok büyük mutluluk yaşadık ailecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published.